About Us

Vairumtirdzniecības uzņēmums SIA „Bella” jau vairāk kā 10 gadus strādā Latvijas tirgū un piedāvā ļoti plašu dekoratīvās kosmētikas un kosmētikas piederumu klāstu.

Gadiem ejot, mūsu piedāvāto zīmolu pieprasījums ir audzis un, tādēļ, mēs gribam būt vēl tuvāk mūsu klientiem un dot neierobežotu iespēju iegādāties produkciju arī mazumtirdzniecībā.

2010. gada nogalē esam radījuši ērtu iespēju iegādāties mūsu produkciju interneta veikalā. Savukārt, 2011.gada 24.martā tika atvērts uzņēmuma mazumtirdzniecības preču veikals Kosmētikas veikals "Bella", Rīgā, A.Čaka ielā 61.

Ja Tu esi profesionālis, amatieris vai arī Tev vienkārši patīk rūpēties par savu skaistumu un ārieni, tad mūsu veikalā Tu vienmēr atradīsi sev ko piemērotu. Pirmais uzzināsi jaunumus un akcijas preču piedāvājumus. Labprāt arī konsultēsim Tevi un palīdzēsim izvēlēties piemērotāko produktu.

 

Esam priecīgi Tevi redzēt mūsu veikalā A.Čaka ielā 61, kā arī www.bella.lv


No 04.11.2011 līdz 06.11.2011 Starpatitiskajā izstsāžu centrā Ķīpsalā "BT1" norisināsies izstāde “Baltic Beauty 2011”. SIA "BELLA" šogad sevi pārstāvēs gan kā vairumtirdzniecības uzņēmums, gan arī kā dekoratīvās kosmētikas zīmola "Bell" oficiālais pārstāvis Latvijā. Laipni Tevi gaidīsim hallē Nr.2, stendā Nr.D22, kur varēsi gan apskatīt, gan iegādāties mūsu vairumtirdzniecības produkciju un stendā Nr.F35 kur, savukārt, plaši būs pieejama zīmola "Bell" dekoratīvā kosmētika. Mūsu konsultanti iepazīstinās un palīdzēs izvēlēties tieši Tev piemērotāko Bell produktu. Piedāvāsim arī profesionāla vizāžista pakalpojumus.
Izstādes darba laiks:
4.–5. novembris no plkst. 11.00 līdz 20.00
6. novembris no plkst. 11.00 līdz 19.00

@ 2010 SIA "BELLA"
lapas izveide